• Dimitry Kumsishvili โ€” First Vice Prime Minister and Minister of Economy and Sustainable Development of Georgia
• Davit Saganelidze โ€” CEO of the Partnership Fund
• George Chogovadze โ€” Head of the Georgian National Tourism Administration
Together, these leaders spoke passionately about the critical importance of tourism for Georgia’s broader economic development โ€” both at a national level and specifically for Tbilisi, which has rapidly emerged as one of the country’s most visited and celebrated destinations. Moreover, each speaker emphasized the vital role that private sector companies play in elevating the quality and competitiveness of Georgia’s tourism and hospitality offering.
International Standards & Safety in Hospitality โ€” Top market suppliers and field experts presented actionable insights on how Georgian hospitality businesses can align with global best practices in service quality and guest safety. This discussion was particularly relevant as Georgia continues to attract a rapidly growing number of international visitors each year.
Digital Marketing in Tourism โ€” Industry experts highlighted the increasingly essential role of digital strategy in reaching modern travelers. From social media and search engine optimization to online booking platforms and influencer partnerships, participants gained a clearer understanding of how digital tools are reshaping the way tourists discover and choose Georgia as a destination.
Welcome to Georgia! Awards: New Categories & Jury Board โ€” The organizers of the National Tourism Awards officially unveiled exciting updates for the 2018 competition cycle, including new award categories designed to recognize a wider range of contributions to the industry, as well as a newly formed jury board bringing fresh expertise and credibility to the selection process.
Beyond the formal sessions, the 3rd Tourism and Hospitality Conference provided attendees with dedicated time for B2B meetings โ€” a feature that has become one of the event’s most highly valued components. Consequently, participants were able to connect directly with potential partners, clients, and collaborators in a structured yet relaxed environment, laying the groundwork for business relationships that extend well beyond the conference itself.
แƒขแƒฃแƒ แƒ˜แƒ–แƒ›แƒ˜แƒกแƒ แƒ“แƒ แƒกแƒขแƒฃแƒ›แƒแƒ แƒ—แƒ›แƒแƒงแƒ•แƒแƒ แƒ”แƒแƒ‘แƒ˜แƒก แƒ™แƒแƒœแƒคแƒ”แƒ แƒ”แƒœแƒชแƒ˜แƒ แƒกแƒแƒฅแƒแƒ แƒ—แƒ•แƒ”แƒšแƒแƒจแƒ˜ โ€” 350+ แƒšแƒ˜แƒ“แƒ”แƒ แƒ˜ แƒ”แƒ แƒ— แƒกแƒ˜แƒ•แƒ แƒชแƒ”แƒจแƒ˜
แƒกแƒแƒฅแƒแƒ แƒ—แƒ•แƒ”แƒšแƒแƒจแƒ˜ แƒขแƒฃแƒ แƒ˜แƒ–แƒ›แƒ˜แƒกแƒ แƒ“แƒ แƒกแƒขแƒฃแƒ›แƒแƒ แƒ—แƒ›แƒแƒงแƒ•แƒแƒ แƒ”แƒแƒ‘แƒ˜แƒก แƒ™แƒแƒœแƒคแƒ”แƒ แƒ”แƒœแƒชแƒ˜แƒ, แƒ แƒแƒ›แƒ”แƒšแƒกแƒแƒช แƒ˜แƒœแƒ“แƒฃแƒกแƒขแƒ แƒ˜แƒ แƒ”แƒšแƒแƒ“แƒ, แƒแƒ› แƒฌแƒ”แƒšแƒก แƒ’แƒแƒœแƒกแƒแƒ™แƒฃแƒ—แƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜แƒ— แƒจแƒ—แƒแƒ›แƒ‘แƒ”แƒญแƒ“แƒแƒ•แƒ˜ แƒแƒฆแƒ›แƒแƒฉแƒœแƒ“แƒ. 4 แƒ˜แƒ•แƒœแƒ˜แƒกแƒก, แƒ—แƒ‘แƒ˜แƒšแƒ˜แƒกแƒ˜แƒก Biltmore Hotel-แƒจแƒ˜ แƒ’แƒแƒ˜แƒ›แƒแƒ แƒ—แƒ แƒขแƒฃแƒ แƒ˜แƒ–แƒ›แƒ˜แƒกแƒ แƒ“แƒ แƒกแƒขแƒฃแƒ›แƒแƒ แƒ—แƒ›แƒแƒงแƒ•แƒแƒ แƒ”แƒแƒ‘แƒ˜แƒก แƒ›แƒ”-3 แƒ™แƒแƒœแƒคแƒ”แƒ แƒ”แƒœแƒชแƒ˜แƒ โ€” Welcome to Georgia! แƒ”แƒ แƒแƒ•แƒœแƒฃแƒšแƒ˜ แƒขแƒฃแƒ แƒ˜แƒ–แƒ›แƒ˜แƒก แƒฏแƒ˜แƒšแƒ“แƒแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒคแƒแƒ แƒ’แƒšแƒ”แƒ‘แƒจแƒ˜. แƒฆแƒแƒœแƒ˜แƒกแƒซแƒ˜แƒ”แƒ‘แƒแƒก 350-แƒ–แƒ” แƒ›แƒ”แƒขแƒ˜ แƒ›แƒแƒœแƒแƒฌแƒ˜แƒšแƒ” แƒ“แƒแƒ”แƒกแƒฌแƒ แƒ, แƒ›แƒแƒ— แƒจแƒแƒ แƒ˜แƒก แƒ›แƒ—แƒแƒ•แƒ แƒแƒ‘แƒ˜แƒก แƒฌแƒแƒ แƒ›แƒแƒ›แƒแƒ“แƒ’แƒ”แƒœแƒšแƒ”แƒ‘แƒ˜, แƒกแƒแƒ”แƒ แƒ—แƒแƒจแƒแƒ แƒ˜แƒกแƒ แƒ”แƒฅแƒกแƒžแƒ”แƒ แƒขแƒ”แƒ‘แƒ˜, แƒ‘แƒ˜แƒ–แƒœแƒ”แƒก แƒšแƒ˜แƒ“แƒ”แƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜ แƒ“แƒ แƒ›แƒ”แƒ“แƒ˜แƒ.
แƒ’แƒแƒ แƒ“แƒ แƒแƒ›แƒ˜แƒกแƒ, แƒฌletล‘s แƒ’แƒแƒ›แƒแƒ˜แƒ แƒฉแƒ”แƒแƒ“แƒ แƒ’แƒแƒœแƒแƒฎแƒšแƒ”แƒ‘แƒฃแƒšแƒ˜ แƒŸแƒ˜แƒฃแƒ แƒ˜, แƒแƒฎแƒแƒšแƒ˜ แƒกแƒแƒฏแƒ˜แƒšแƒ“แƒ แƒ™แƒแƒขแƒ”แƒ’แƒแƒ แƒ˜แƒ”แƒ‘แƒ˜ แƒ“แƒ แƒ›แƒ“แƒ˜แƒ“แƒแƒ แƒ˜ แƒžแƒ แƒแƒ’แƒ แƒแƒ›แƒ, แƒ แƒแƒ›แƒ”แƒšแƒ›แƒแƒช แƒ›แƒแƒœแƒแƒฌแƒ˜แƒšแƒ”แƒ”แƒ‘แƒก แƒแƒฎแƒแƒšแƒ˜ แƒชแƒแƒ“แƒœแƒ แƒ“แƒ แƒฆแƒ˜แƒ แƒ”แƒ‘แƒฃแƒšแƒ˜ แƒ™แƒแƒ•แƒจแƒ˜แƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜ แƒจแƒ”แƒกแƒซแƒ˜แƒœแƒ.
แƒ’แƒแƒฎแƒกแƒœแƒ: แƒ›แƒ—แƒแƒ•แƒ แƒแƒ‘แƒ แƒ“แƒ แƒ‘แƒ˜แƒ–แƒœแƒ”แƒกแƒ˜ แƒ”แƒ แƒ— แƒกแƒชแƒ”แƒœแƒแƒ–แƒ”
แƒ™แƒแƒœแƒคแƒ”แƒ แƒ”แƒœแƒชแƒ˜แƒ แƒแƒคแƒ˜แƒชแƒ˜แƒแƒšแƒฃแƒ แƒแƒ“ แƒ’แƒแƒฎแƒกแƒœแƒ แƒ›แƒแƒ แƒ˜แƒœแƒ แƒฉแƒแƒ˜แƒ™แƒแƒ›, แƒžแƒ แƒแƒ”แƒฅแƒขแƒ˜แƒก แƒ—แƒแƒœแƒแƒ“แƒแƒ›แƒคแƒฃแƒซแƒœแƒ”แƒ‘แƒ”แƒšแƒ›แƒ แƒ“แƒ แƒ›แƒ”แƒœแƒ”แƒฏแƒ˜แƒœแƒ’ แƒžแƒแƒ แƒขแƒœแƒ˜แƒแƒ แƒ›แƒ. แƒ›แƒแƒœ แƒ›แƒแƒœแƒแƒฌแƒ˜แƒšแƒ”แƒ”แƒ‘แƒก แƒ›แƒ˜แƒฃแƒšแƒแƒชแƒ แƒ“แƒ แƒ“แƒแƒฐแƒžแƒ˜แƒ แƒ“แƒ แƒ’แƒแƒœแƒกแƒแƒ™แƒฃแƒ—แƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜แƒ— แƒกแƒแƒ˜แƒœแƒขแƒ”แƒ แƒ”แƒกแƒ แƒกแƒแƒ™แƒแƒœแƒ™แƒฃแƒ แƒกแƒ แƒกแƒ”แƒ–แƒแƒœแƒ˜ Welcome to Georgia! แƒ”แƒ แƒแƒ•แƒœแƒฃแƒšแƒ˜ แƒขแƒฃแƒ แƒ˜แƒ–แƒ›แƒ˜แƒก แƒฏแƒ˜แƒšแƒ“แƒแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก 2018 แƒœแƒแƒ›แƒ˜แƒœแƒแƒœแƒขแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒกแƒ—แƒ•แƒ˜แƒก.
แƒ’แƒแƒฎแƒกแƒœแƒ˜แƒก แƒกแƒ˜แƒขแƒงแƒ•แƒ˜แƒ— แƒแƒกแƒ”แƒ•แƒ” แƒ’แƒแƒ›แƒแƒ•แƒ˜แƒ“แƒœแƒ”แƒœ:
• แƒ“แƒ˜แƒ›แƒ˜แƒขแƒ แƒ˜ แƒฅแƒฃแƒ›แƒกแƒ˜แƒจแƒ•แƒ˜แƒšแƒ˜ โ€” แƒžแƒ˜แƒ แƒ•แƒ”แƒšแƒ˜ แƒ•แƒ˜แƒชแƒ”-แƒžแƒ แƒ”แƒ›แƒ˜แƒ”แƒ -แƒ›แƒ˜แƒœแƒ˜แƒกแƒขแƒ แƒ˜, แƒ”แƒ™แƒแƒœแƒแƒ›แƒ˜แƒ™แƒ˜แƒกแƒ แƒ“แƒ แƒ›แƒ“แƒ’แƒ แƒแƒ“แƒ˜ แƒ’แƒแƒœแƒ•แƒ˜แƒ—แƒแƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒ›แƒ˜แƒœแƒ˜แƒกแƒขแƒ แƒ˜
• แƒ“แƒแƒ•แƒ˜แƒ— แƒกแƒแƒ’แƒแƒœแƒ”แƒšแƒ˜แƒซแƒ” โ€” แƒžแƒแƒ แƒขแƒœแƒ˜แƒแƒ แƒแƒ‘แƒ˜แƒก แƒคแƒแƒœแƒ“แƒ˜แƒก แƒแƒฆแƒ›แƒแƒกแƒ แƒฃแƒšแƒ”แƒ‘แƒ”แƒšแƒ˜ แƒ“แƒ˜แƒ แƒ”แƒฅแƒขแƒแƒ แƒ˜
• แƒ’แƒ˜แƒแƒ แƒ’แƒ˜ แƒฉแƒแƒ’แƒแƒ•แƒแƒซแƒ” โ€” แƒกแƒแƒฅแƒแƒ แƒ—แƒ•แƒ”แƒšแƒแƒก แƒ”แƒ แƒแƒ•แƒœแƒฃแƒšแƒ˜ แƒขแƒฃแƒ แƒ˜แƒ–แƒ›แƒ˜แƒก แƒแƒ“แƒ›แƒ˜แƒœแƒ˜แƒกแƒขแƒ แƒแƒชแƒ˜แƒ˜แƒก แƒฎแƒ”แƒšแƒ›แƒซแƒฆแƒ•แƒแƒœแƒ”แƒšแƒ˜
แƒ›แƒแƒฎแƒกแƒ”แƒœแƒ”แƒ‘แƒ”แƒ‘แƒจแƒ˜ แƒ’แƒแƒœแƒกแƒแƒ™แƒฃแƒ—แƒ แƒ”แƒ‘แƒฃแƒšแƒ˜ แƒงแƒฃแƒ แƒแƒ“แƒฆแƒ”แƒ‘แƒ แƒ“แƒแƒ”แƒ—แƒ›แƒ แƒขแƒฃแƒ แƒ˜แƒ–แƒ›แƒ˜แƒก แƒ แƒแƒšแƒก แƒฅแƒ•แƒ”แƒงแƒœแƒ˜แƒก แƒ”แƒ™แƒแƒœแƒแƒ›แƒ˜แƒ™แƒฃแƒ แƒ˜ แƒ’แƒแƒœแƒ•แƒ˜แƒ—แƒแƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜แƒกแƒ—แƒ•แƒ˜แƒก, แƒ™แƒ”แƒ แƒซแƒแƒ“ แƒ™แƒ˜ แƒ—แƒ‘แƒ˜แƒšแƒ˜แƒกแƒ˜แƒกแƒ—แƒ•แƒ˜แƒก, แƒ แƒแƒ›แƒ”แƒšแƒ˜แƒช แƒกแƒแƒฅแƒแƒ แƒ—แƒ•แƒ”แƒšแƒแƒก แƒ”แƒ แƒ—-แƒ”แƒ แƒ— แƒงแƒ•แƒ”แƒšแƒแƒ–แƒ” แƒžแƒแƒžแƒฃแƒšแƒแƒ แƒฃแƒš แƒขแƒฃแƒ แƒ˜แƒกแƒขแƒฃแƒš แƒ“แƒแƒœแƒ˜แƒจแƒœแƒฃแƒšแƒ”แƒ‘แƒแƒ“ แƒ˜แƒฅแƒชแƒ. แƒแƒ›แƒแƒกแƒ—แƒแƒœแƒแƒ•แƒ”, แƒ›แƒแƒ›แƒฎแƒกแƒ”แƒœแƒ”แƒ‘แƒšแƒ”แƒ‘แƒ›แƒ แƒฎแƒแƒ–แƒ˜ แƒ’แƒแƒฃแƒกแƒ•แƒ”แƒก แƒ™แƒ”แƒ แƒซแƒ แƒกแƒ”แƒฅแƒขแƒแƒ แƒ˜แƒก แƒ™แƒแƒ›แƒžแƒแƒœแƒ˜แƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒ’แƒแƒ“แƒแƒ›แƒฌแƒงแƒ•แƒ”แƒข แƒ แƒแƒšแƒก แƒ˜แƒœแƒ“แƒฃแƒกแƒขแƒ แƒ˜แƒ˜แƒก แƒ’แƒแƒœแƒ•แƒ˜แƒ—แƒแƒ แƒ”แƒ‘แƒแƒจแƒ˜.
แƒžแƒแƒœแƒ”แƒšแƒฃแƒ แƒ˜ แƒ“แƒ˜แƒกแƒ™แƒฃแƒกแƒ˜แƒ”แƒ‘แƒ˜: แƒขแƒฃแƒ แƒ˜แƒ–แƒ›แƒ˜แƒก แƒ แƒ”แƒแƒšแƒฃแƒ แƒ˜ แƒ’แƒแƒ›แƒแƒฌแƒ•แƒ”แƒ•แƒ”แƒ‘แƒ˜
แƒ™แƒแƒœแƒคแƒ”แƒ แƒ”แƒœแƒชแƒ˜แƒ˜แƒก แƒ”แƒ แƒ—-แƒ”แƒ แƒ— แƒงแƒ•แƒ”แƒšแƒแƒ–แƒ” แƒ›แƒœแƒ˜แƒจแƒ•แƒœแƒ”แƒšแƒแƒ•แƒแƒœ แƒœแƒแƒฌแƒ˜แƒšแƒก แƒžแƒแƒœแƒ”แƒšแƒฃแƒ แƒ˜ แƒ“แƒ˜แƒกแƒ™แƒฃแƒกแƒ˜แƒ”แƒ‘แƒ˜ แƒฌแƒแƒ แƒ›แƒแƒแƒ“แƒ’แƒ”แƒœแƒ“แƒ, แƒกแƒแƒ“แƒแƒช แƒ›แƒ—แƒแƒ•แƒ แƒแƒ‘แƒ˜แƒก แƒ“แƒ แƒ™แƒ”แƒ แƒซแƒ แƒกแƒ”แƒฅแƒขแƒแƒ แƒ˜แƒก แƒฌแƒแƒ แƒ›แƒแƒ›แƒแƒ“แƒ’แƒ”แƒœแƒšแƒ”แƒ‘แƒ˜ แƒ”แƒ แƒ—แƒแƒ‘แƒšแƒ˜แƒ•แƒแƒ“ แƒ’แƒแƒœแƒ˜แƒฎแƒ˜แƒšแƒแƒ•แƒ“แƒœแƒ”แƒœ แƒ˜แƒœแƒ“แƒฃแƒกแƒขแƒ แƒ˜แƒ˜แƒก แƒ’แƒแƒ›แƒแƒฌแƒ•แƒ”แƒ•แƒ”แƒ‘แƒกแƒ แƒ“แƒ แƒจแƒ”แƒกแƒแƒซแƒšแƒ”แƒ‘แƒšแƒแƒ‘แƒ”แƒ‘แƒก.
แƒกแƒแƒ”แƒ แƒ—แƒแƒจแƒแƒ แƒ˜แƒกแƒ แƒกแƒขแƒแƒœแƒ“แƒแƒ แƒขแƒ”แƒ‘แƒ˜ แƒ“แƒ แƒฃแƒกแƒแƒคแƒ แƒ—แƒฎแƒแƒ”แƒ‘แƒ โ€” แƒ”แƒฅแƒกแƒžแƒ”แƒ แƒขแƒ”แƒ‘แƒ›แƒ แƒฌแƒแƒ แƒแƒ“แƒ’แƒ˜แƒœแƒ”แƒก แƒ แƒ”แƒ™แƒแƒ›แƒ”แƒœแƒ“แƒแƒชแƒ˜แƒ”แƒ‘แƒ˜, แƒ—แƒฃ แƒ แƒแƒ’แƒแƒ  แƒจแƒ”แƒฃแƒซแƒšแƒ˜แƒแƒ— แƒฅแƒแƒ แƒ—แƒฃแƒš แƒกแƒแƒกแƒขแƒฃแƒ›แƒ แƒ แƒ™แƒแƒ›แƒžแƒแƒœแƒ˜แƒ”แƒ‘แƒก แƒ’แƒšแƒแƒ‘แƒแƒšแƒฃแƒ แƒ˜ แƒกแƒขแƒแƒœแƒ“แƒแƒ แƒขแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒ“แƒแƒ™แƒ›แƒแƒงแƒแƒคแƒ˜แƒšแƒ”แƒ‘แƒ.
แƒชแƒ˜แƒคแƒ แƒฃแƒšแƒ˜ แƒ›แƒแƒ แƒ™แƒ”แƒขแƒ˜แƒœแƒ’แƒ˜ แƒขแƒฃแƒ แƒ˜แƒ–แƒ›แƒจแƒ˜ โ€” แƒกแƒžแƒ”แƒชแƒ˜แƒแƒšแƒ˜แƒกแƒขแƒ”แƒ‘แƒ›แƒ แƒ˜แƒกแƒแƒฃแƒ‘แƒ แƒ”แƒก แƒกแƒแƒชแƒ˜แƒแƒšแƒฃแƒ แƒ˜ แƒ›แƒ”แƒ“แƒ˜แƒ˜แƒก, SEO-แƒกแƒ แƒ“แƒ แƒแƒœแƒšแƒแƒ˜แƒœ แƒ“แƒแƒฏแƒแƒ•แƒจแƒœแƒ˜แƒก แƒžแƒšแƒแƒขแƒคแƒแƒ แƒ›แƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒ›แƒœแƒ˜แƒจแƒ•แƒœแƒ”แƒšแƒแƒ‘แƒแƒ–แƒ” แƒ—แƒแƒœแƒแƒ›แƒ”แƒ“แƒ แƒแƒ•แƒ” แƒขแƒฃแƒ แƒ˜แƒกแƒขแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒ›แƒแƒกแƒแƒ–แƒ˜แƒ“แƒแƒ“.
Welcome to Georgia! แƒฏแƒ˜แƒšแƒ“แƒแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒกแƒ˜แƒแƒฎแƒšแƒ”แƒ”แƒ‘แƒ˜ โ€” แƒแƒ แƒ’แƒแƒœแƒ˜แƒ–แƒแƒขแƒแƒ แƒ”แƒ‘แƒ›แƒ แƒฌแƒแƒ แƒแƒ“แƒ’แƒ˜แƒœแƒ”แƒก แƒแƒฎแƒแƒšแƒ˜ แƒกแƒแƒฏแƒ˜แƒšแƒ“แƒ แƒ™แƒแƒขแƒ”แƒ’แƒแƒ แƒ˜แƒ”แƒ‘แƒ˜ แƒ“แƒ แƒ’แƒแƒœแƒแƒฎแƒšแƒ”แƒ‘แƒฃแƒšแƒ˜ แƒŸแƒ˜แƒฃแƒ แƒ˜ 2018 แƒฌแƒšแƒ˜แƒก แƒ™แƒแƒœแƒ™แƒฃแƒ แƒกแƒ˜แƒกแƒ—แƒ•แƒ˜แƒก.
B2B แƒจแƒ”แƒฎแƒ•แƒ”แƒ“แƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜ แƒ“แƒ แƒฅแƒกแƒ”แƒšแƒฃแƒ แƒ˜ แƒ™แƒแƒ•แƒจแƒ˜แƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜
แƒ™แƒแƒœแƒคแƒ”แƒ แƒ”แƒœแƒชแƒ˜แƒ˜แƒก แƒคแƒแƒ แƒ’แƒšแƒ”แƒ‘แƒจแƒ˜ แƒ›แƒแƒœแƒแƒฌแƒ˜แƒšแƒ”แƒ”แƒ‘แƒก แƒกแƒแƒจแƒฃแƒแƒšแƒ”แƒ‘แƒ แƒ›แƒ˜แƒ”แƒชแƒแƒ— B2B แƒจแƒ”แƒฎแƒ•แƒ”แƒ“แƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜ แƒ’แƒแƒ›แƒแƒ แƒ—แƒแƒœ, แƒ แƒแƒช แƒฆแƒแƒœแƒ˜แƒกแƒซแƒ˜แƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒ”แƒ แƒ—-แƒ”แƒ แƒ— แƒงแƒ•แƒ”แƒšแƒแƒ–แƒ” แƒ›แƒแƒ—แƒฎแƒแƒ•แƒœแƒแƒ“ แƒ™แƒแƒ›แƒžแƒแƒœแƒ”แƒœแƒขแƒแƒ“ แƒ˜แƒฅแƒชแƒ. แƒจแƒ”แƒ“แƒ”แƒ’แƒแƒ“, 350-แƒ–แƒ” แƒ›แƒ”แƒขแƒ˜ แƒ›แƒแƒœแƒแƒฌแƒ˜แƒšแƒ” โ€” แƒ›แƒ—แƒแƒ•แƒ แƒแƒ‘แƒ˜แƒก แƒฌแƒแƒ แƒ›แƒแƒ›แƒแƒ“แƒ’แƒ”แƒœแƒšแƒ”แƒ‘แƒ˜, แƒกแƒแƒ”แƒ แƒ—แƒแƒจแƒแƒ แƒ˜แƒกแƒ แƒแƒ แƒ’แƒแƒœแƒ˜แƒ–แƒแƒชแƒ˜แƒ”แƒ‘แƒ˜, แƒแƒ“แƒ’แƒ˜แƒšแƒแƒ‘แƒ แƒ˜แƒ•แƒ˜ แƒ‘แƒ˜แƒ–แƒœแƒ”แƒกแƒ”แƒ‘แƒ˜ แƒ“แƒ แƒ›แƒ”แƒ“แƒ˜แƒ โ€” แƒคแƒแƒกแƒ”แƒฃแƒš แƒžแƒแƒ แƒขแƒœแƒ˜แƒแƒ แƒแƒ‘แƒ”แƒ‘แƒก แƒฉแƒแƒฃแƒงแƒแƒ แƒ แƒกแƒแƒคแƒฃแƒซแƒ•แƒ”แƒšแƒ˜.
แƒžแƒ แƒแƒ”แƒฅแƒขแƒ˜แƒก แƒจแƒ”แƒกแƒแƒฎแƒ”แƒ‘
Welcome to Georgia! แƒ”แƒ แƒแƒ•แƒœแƒฃแƒšแƒ˜ แƒขแƒฃแƒ แƒ˜แƒ–แƒ›แƒ˜แƒก แƒฏแƒ˜แƒšแƒ“แƒแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒคแƒแƒ แƒ’แƒšแƒ”แƒ‘แƒจแƒ˜ แƒขแƒฃแƒ แƒ˜แƒ–แƒ›แƒ˜แƒกแƒ แƒ“แƒ แƒกแƒขแƒฃแƒ›แƒแƒ แƒ—แƒ›แƒแƒงแƒ•แƒแƒ แƒ”แƒแƒ‘แƒ˜แƒก แƒ™แƒแƒœแƒคแƒ”แƒ แƒ”แƒœแƒชแƒ˜แƒ 2016 แƒฌแƒšแƒ˜แƒ“แƒแƒœ แƒงแƒแƒ•แƒ”แƒšแƒฌแƒšแƒ˜แƒฃแƒ แƒแƒ“ แƒ˜แƒ›แƒแƒ แƒ—แƒ”แƒ‘แƒ. แƒžแƒ แƒแƒ”แƒฅแƒขแƒก แƒ›แƒฎแƒแƒ แƒก แƒฃแƒญแƒ”แƒ แƒก แƒกแƒแƒฅแƒแƒ แƒ—แƒ•แƒ”แƒšแƒแƒก แƒ”แƒ™แƒแƒœแƒแƒ›แƒ˜แƒ™แƒ˜แƒกแƒ แƒ“แƒ แƒ›แƒ“แƒ’แƒ แƒแƒ“แƒ˜ แƒ’แƒแƒœแƒ•แƒ˜แƒ—แƒแƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒกแƒแƒ›แƒ˜แƒœแƒ˜แƒกแƒขแƒ แƒ, แƒ—แƒ‘แƒ˜แƒšแƒ˜แƒกแƒ˜แƒก แƒ›แƒ”แƒ แƒ˜แƒ แƒ“แƒ แƒžแƒแƒ แƒขแƒœแƒ˜แƒแƒ แƒแƒ‘แƒ˜แƒก แƒคแƒแƒœแƒ“แƒ˜. แƒ—แƒแƒœแƒแƒแƒ แƒ’แƒแƒœแƒ˜แƒ–แƒแƒขแƒแƒ แƒ”แƒ‘แƒ˜ แƒแƒ แƒ˜แƒแƒœ แƒกแƒแƒฅแƒแƒ แƒ—แƒ•แƒ”แƒšแƒแƒก แƒ”แƒ แƒแƒ•แƒœแƒฃแƒšแƒ˜ แƒขแƒฃแƒ แƒ˜แƒ–แƒ›แƒ˜แƒก แƒแƒ“แƒ›แƒ˜แƒœแƒ˜แƒกแƒขแƒ แƒแƒชแƒ˜แƒ แƒ“แƒ แƒกแƒแƒฅแƒแƒ แƒ—แƒ•แƒ”แƒšแƒแƒก แƒ‘แƒแƒœแƒ™แƒ˜. แƒ“แƒแƒ›แƒแƒฃแƒ™แƒ˜แƒ“แƒ”แƒ‘แƒ”แƒšแƒ˜ แƒแƒฃแƒ“แƒ˜แƒขแƒแƒ แƒ˜ โ€” BDO in Georgia, แƒ’แƒ”แƒœแƒ”แƒ แƒแƒšแƒฃแƒ แƒ˜ แƒกแƒžแƒแƒœแƒกแƒแƒ แƒ˜ โ€” Alliance Group.
Business Georgia แƒžแƒ แƒแƒ”แƒฅแƒขแƒ˜แƒก แƒ›แƒ”แƒ“แƒ˜แƒแƒžแƒแƒ แƒขแƒœแƒ˜แƒแƒ แƒ˜แƒ แƒ“แƒแƒแƒ แƒกแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒก แƒžแƒ˜แƒ แƒ•แƒ”แƒšแƒ˜ แƒ“แƒฆแƒ˜แƒ“แƒแƒœ.
แƒ“แƒแƒ›แƒแƒขแƒ”แƒ‘แƒ˜แƒ—แƒ˜ แƒ˜แƒœแƒคแƒแƒ แƒ›แƒแƒชแƒ˜แƒ˜แƒกแƒ—แƒ•แƒ˜แƒก แƒ”แƒฌแƒ•แƒ˜แƒ”แƒ— แƒแƒคแƒ˜แƒชแƒ˜แƒแƒšแƒฃแƒ  แƒ•แƒ”แƒ‘แƒ’แƒ•แƒ”แƒ แƒ“แƒก: www.awards-tourism.com